Към съдържанието

Снимка

След спонтанен аборт нямам цикъл от седем месеца...

• Влезте в профила си за да пишете
4 отговора на тази тема

#1 lucky_girl

lucky_girl

Нов потребител

• Members
  • Pip
  • 2 Мнения:

Публикувано 01 септември 2011 - 12:49

Здравейте,
Ето я и моята история. Януари месец преживях спонтанен аборт в ранните седмици на бременността и както в повечето подобни случаи лекарите не ми дадоха обяснение за причината. През февруари имах един нормален цикъл, но от март месец до днес не съм имала менструация. Ходих на лекар и ми казаха, че всичко е наред и обективно погледната няма причина за проблемите ми, но факт е, че проблем има. Колко още да чакам? Ще съм ви много благодарна, ако ми дадете съвет :(

#2 Verginia Nicolova

Verginia Nicolova

Истинска дама

• Members
  • PipPipPip
  • 65 Мнения:

Публикувано 01 септември 2011 - 05:07

Мило момиче, не зная на колко години сте, но 5-6 месеца без менструален цикъл и в същото време без да има бременност, наистина не може да стоите безучастна. Направете си консултация с ендокринолог или акушер-гинеколог, за да се възстанови менструацията.
Нямаше да има понятие здраве, ако нямаше липса на здраве!

#3 lucky_girl

lucky_girl

Нов потребител

• Members
  • Pip
  • 2 Мнения:

Публикувано 02 септември 2011 - 10:42

Д-р Николова,
Благодаря много за отговора. На 27 години съм и проспуснах да напиша, че провеждам хомеопатично лечение от 7 месеца. ЗА съжаление и то не дава резултат... Консултирала съм се с трима акушер-гинеколози, които ми препоръчват хормонални медикаменти, но аз не желая да ги взимам, защото около мен е пълно с примери за техните странични ефекти, които, въпреки увещанията на гинеколозите, не преминават бързо след като приемът им е преустановен...Ще последвам съвета ви и ще се консултирам и с ендокринолог.
Благодаря ви още веднъж!

#4 Verginia Nicolova

Verginia Nicolova

Истинска дама

• Members
  • PipPipPip
  • 65 Мнения:

Публикувано 30 септември 2011 - 03:58

Смело напред в живота! В него има много красиви и приятни мигове :)
Нямаше да има понятие здраве, ако нямаше липса на здраве!

#5 Eli91

Eli91

Нов потребител

• Members
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 03 декември 2011 - 04:01

Д-р Николова аз съм момиче на 20 години от 6 месеца нямам месечен цикъл (девствена съм) притеснявам се много според вас какво трябва да направя миналата година също имах проблеми с това,но тогава 4 месеца нямах месечен цикъл ходех на лекар изписаха ми хапчета цилест пих ги и на 2 рата седмица имах цикъл вече.Но тази година след смъртта на много близък мой човек отново спря цикълат ми и от 6 месеца вече нямам цикъл според вас отново да започна ли да приемам хапчетата? Моля ви помогнете ми защото ми е адски притеснено незнам какво да правя моля ви посъветвайте ме.

Благодаря ви от сега!

(може да не е мястото тук да попитам това,но съм доста отчаяна)

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни