Към съдържанието

Снимка

Стрии

• Влезте в профила си за да пишете
3 отговора на тази тема

#1 ralityyy

ralityyy

Нов потребител

• Members
  • Pip
  • 7 Мнения:

Публикувано 18 юли 2011 - 04:42

Здравейте! Стриите са често срещан проблем, разбира се не са фатални, но пречат на самочувствието. Страхуваме се да носим бански и по- летни дрехи. Моля ви дайте някакъв съвет как да се справим с тях!

#2 Verginia Nicolova

Verginia Nicolova

Истинска дама

• Members
  • PipPipPip
  • 65 Мнения:

Публикувано 19 юли 2011 - 09:23

Сред многото предложения срещу стрии, едното е сухият масаж на кожата с кръгови движения с четка с естествен косъм преди вземане на вана или душ. След това кръвоснабдените чрез масажа участъци се подхранват с кокосово масло.
Ваните с минерална вода чудесно подобряват тонуса на кожата, например от Сапаревобанската минерална вода имам отлични лични впечатления:) Виждала съм много добри резултата и след меден масаж, но когато стриите са многогодишни, то и процедурите трябва да са провеждат редовно и по-продължително време.
Нямаше да има понятие здраве, ако нямаше липса на здраве!

#3 Faith

Faith

Нов потребител

• Members
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 12 септември 2011 - 08:43

Здравейте! След раждането имам проблем със стриите, който се опитвам да отсраня. Разбрах, че се предлага лазерно отсраняване на стрии. Ще съм много благодарна, ако някой, който се е подлагал на тази процедура или има информация за нея, сподели мнение, както и места в София, където се предлага подобна услуга.

#4 Aquamarine

Aquamarine

Истинска дама

• Members
  • PipPipPip
  • 118 Мнения:

Публикувано 04 ноември 2011 - 03:34

за лазера не знам, но свинската мас помага, но трябва редовно да се маже с нея. Другото, което знам, е с гел или мехлем за рани и следоперативни травми. Мехлеми като дерматикс и контрактубекс, които са за по-бързо зарастване на рани от операции помагат и при стрии.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни